Звернення Голови Правління ПАТ «Донбасенерго» Едуарда Бондаренка

Новости компаний | 13:22, 23.03.2020
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні перед Україною, як і перед більшістю країн світу, постали серйозні виклики, пов’язані з поширенням смертельно небезпечного вірусу COVID-19.

ПАТ «Донбасенерго», усвідомлюючи важливість безперебійної роботи енергетичної галузі, вжило низку заходів щодо запобігання поширенню на підприємствах компанії небезпечної хвороби: введено режим дезінфекції виробничих та офісних приміщень, посилено санітарно-гігієнічні вимоги до працівників, запроваджено моніторинг стану здоров’я кожного співробітника. Оперативний штаб ПАТ «Донбасенерго» для управління ситуацією працює 24 години на добу.

Ми знаходимося в тісному контакті з регіональною владою та громадою території, на якій розташоване головне структурне підприємство компанії — Слов’янська ТЕС.

Звертаюся до співробітників ПАТ «Донбасенерго» з проханням дотримуватися всіх рекомендацій Міністерства охорони здоров’я та Всесвітньої організації охорони здоров’я і не наражатися на небезпеку. Обачно ставтеся до власного здоров’я, безпеки ваших колег та близьких вам людей. Ми несемо відповідальність за безперебійність роботи стратегічної для України галузі! А отже, маємо бути особливо відповідальними!

Упевнений, що усвідомлена позиція кожного сприятиме мінімізації поширенню коронавірусу.

Ми пройдемо цей складний шлях разом! Ми — єдині та відповідальні!

Голова Правління ПАТ «Донбасенерго» Едуард Бондаренко

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: