Звіт про роботу Центру надання адміністративних послуг в Миколаївці за серпень

Новости компаний | 14:00, 3.09.2018
 Поделиться

Поделиться в

ЦНАП Миколаївської міської ради є моделлю інтегрованого офісу, тобто працює за принципом «єдиного вікна».

Протягом звітнього періоду мешканці м.Миколаївка мали можливість отримати у Центрі 83 види послуг у 8 сферах діяльності: земельні питання, сім’я та діти, містобудування та архітектура, житлові питання, благоустрій, оренда майна, торгів, та інше.

За серпень через ЦНАП звернулося 654 людини за одержанням адміністративних послуг. Було надано 272 довідки про зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку та сформовано 76 справ. Порушень у термінах виконання справ не було.

Центр постійно удосконалює свою роботу, намагається  розширити спектр послуг, забеспечує комфортне перебування відвідувачів у Центрі та високу якість обслуговування за якомога коротший термін без порушення законодавства. Тому всі зусилля працівників ЦНАПу покладаються на поліпшення своєї роботи по наданню адміністративних послуг, дотримання строків розгляду заяв та видачі результатів суб’єктам звернень. З цією метою проводяться тренінги та навчання для більш якісного обслуговування населення та мінімізації часу отримання адміністративних послуг.

Режим роботи Центру зорієнтований виключно на потреби суб’єкта звернення: п’ять днів на тиждень, без обідньої перерви. Один всі день на тиждень – у вівторок – прийом громадян проводиться до 20.00 години. В приміщенні Центру бажаючі можуть отримати необхідну інформацію, скориставшись інформаційними стендами або безпосередньо від працівників Центру. Також функціонує розділ ЦНАПу на сайті Миколаївської міської ради та у соцмережі Facebook, де суб’єкти звернення знайдуть всю необхідну інформацію для отримання адмінпослуг.

З серпня місяця для зручності в отриманні адміністративної послуги в Центрі була налагоджена електронна черга.

У подальшому серед основних завдань реформування сфери адміністративних послуг є збільшення переліку адмінпослуг, які надаються через ЦНАП, підвищення якості надання таких послуг, скорочення строків на їх виконання, впровадження нових інформаційних технологій для спрощення процедури надання адміністративних послуг.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: