В Миколаївці відбувся футбольний матч серед закладів освіти громади

Спорт | 14:35, 28.05.2021
 Поделиться

Поделиться в

26 травня Відділом освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради, на базі Миколаївської ЗЗСО І-ІІІ ст.№2, був проведений  захід з футболу серед закладів загальної середньої освіти Миколаївської міської ради.

Захід проводився з метою формування у Миколаївській ТГ серед закладів загальної середньої освіти Миколаївської міської ради свідомої потреби до занять фізичною культурою та спортом, пропаганди здорового способу життя, підвищення масовості дитячо-юнацького футболу в Миколаївській ТГ, зміцнення здоров’я дітей та підлітків, залучення їх до регулярних занять футболом, виявлення здібних футболістів та популяризації і розвитку футболу.

До змагань долучились учні Миколаївського ЗЗСО І-ІІІ ст.№1, Миколаївського ЗЗСО І-ІІІ ст.№2, Миколаївського ЗЗСО І-ІІІ ст.№3, Райгородоцький ЗЗСО І-ІІІ ст., Рай-Олександрівський ЗЗСО І-ІІІ ст. та Малинівський ЗЗСО I-III ст.

За результатами змагань I місце посіла команда Миколаївського ЗЗСО I-III ст.№1, II місце виборола команда Райгородоцький ЗЗСО І-ІІІст., III місце -команда Миколаївського ЗЗСО I-III ст.№3.

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: