В шкільних закладах Миколаївської міської громади пройшло свято Останнього дзвоника

Образование | 12:59, 31.05.2021
 Поделиться

Поделиться в

Останній дзвоник — це символ закінчення навчання, це веселе і сумне свято одночасно. Сумне для випускників, бо начебто зовсім недавно вони боязко і невпевнено увійшли в 1-й клас і у все було попереду: перша вчителька, перший дзвінок, перше прочитане слово, перші радощі й прикрощі. А тепер дзвенить Останній дзвінок і йдуть у минуле довгоочікувані дзвінки на перерви, щоденники успішності, кнопки на стільці сусіда .

Як стрічка кіно, закінчилися безтурботні шкільні роки для випускників, а для всіх останніх попереду весела пора літніх канікул. Ось в ці теплі травневі дні в шкільних закладах Миколаївської міської територіальної громади пройшло свято Останнього дзвоника.

Керівництво Миколаївської міської ради, члени виконкому, депутати міської ради були присутні на святі. Разом з дирекцією школи вони привітали всіх школярів з закінченням навчального року та побажали випускникам твердо крокувати до обраної цілі і взяти на себе відповідальність за власну долю та долю країни.

А вчителям та батькам цього дня всі бажали мудрості та терпіння, бо своєю нелегкою працею вони кожен день доводили, що український народ – розумний, інтелектуальний та вірний звичаям і традиціям рідної землі. Закінчилося свято,але скоро літо.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: