«16 днів проти насильства» в Миколаївці + Фото

Общество | 09:25, 12.12.2019
 Поделиться

Поделиться в

16 днів проти насильства в Україні — це міжнародна компанія, яка проводиться щороку і триває з 25 листопада до 10 грудня. Міжнародний день боротьби за ліквідацію насилля по відношенню жінок та День прав людини.

Помаранчевий колір об’єднує всі заходи, оскільки символізує зміни, перетворення у суспільстві , що відбуваються ненасильницьким шляхом.

9 грудня в рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля » представниками Донецького обласного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді , при підтримці членів мобільної бригади соціально-психологічної допомоги проведено тематичний захід для учнів ЗЗСО √ 4.

Саме у ігровій формі спеціалісти служб вирішили підвести підсумки великої роботи у навчальному закладі щодо попередження насилля у родинах, інформування населення Миколаївської ОТГ та привернення уваги молоді та громадськості до проблеми толерантного ставлення до осіб, що зазнали жорстокого поводження.

У грі взяли участь дві команди. Збірна 8 і 9 класів та команда 11 класу. Звичайно, традиційні для брейн-рингу питання- відповіді не перевіряли якість знань школяр, а спонукали кожного осмислити свій рівень обізнаності у правових, гендерних, соціально-психологічних питаннях та у випадку кризових ситуацій- виробити необхідний план дій.

На прикладах кризових ситуацій, у які потрапляли герої відомих казок, учні навчалися розпізнавати види жорстокого поводження.

У фіналі заходу команди учасників гри та вболівальники адресували світу свої меседжі, які закликали припинити насилля на планеті та бути толерантними одне до одного. «Не бити, а бути…. Чуйними, добрими…. » — меседж збірної команди 8-9 класів по-справжньому торкнувся сердець учасників заходу. Перемогу у грі вибороло молоде покоління.

Організатори заходу продовжать співпрацю з освітніми закладами громади , бо проблеми попередження і протидія домашньому насильству та торгівлі людьми залишаються актуальними і надалі, а зміцнення зусиль щодо захисту прав людини завжди дає позитивні результати.

Пам’ятаймо, що у кожного є права, які захищаються законом. Будь-хто може звернутися за допомогою , скориставшись телефонами національної «гарячої лінії» щодо попередження домашнього насилля, торгівлі людьми, гендерної дискримінації: 0800500335 (зі стаціонарного) або 116 123 ( з мобільного) безкоштовно, цілодобово, анонімно з телефонів будь-яких операторів.

Національна дитяча «гаряча лінія» 0800500225 або 116111.

Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги м. Слов’янськ т. 0933792091; 993666329

Донецький обласний ЦСССДМ м. Слов’янськ, вул. Вільна, 7а тел.: 0626-664975

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: