Слов’янськ: рух тролейбусів відновлено після стабілізації мережі
Поділитися в
Копіювати посилання
У Слов’янську відновили рух тролейбусів, що був тимчасово призупинений через проблеми з електропостачанням. Як повідомила міська військова адміністрація, причиною зупинки стала низька напруга в електромережі, яку наразі вдалося стабілізувати.
Проблеми з електропостачанням спричинили й інші незручності для мешканців міста. Зокрема, у Слов’янську було припинено централізоване водопостачання, а в багатоповерхових будинках перестали працювати ліфти.
Після стабілізації ситуації з енергопостачанням роботу комунальних служб почали відновлювати. Наразі електротранспорт уже повернувся на свої маршрути, очікується також нормалізація роботи ліфтів та подачі води.
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: