Слов’янськ: рух тролейбусів відновлено після стабілізації мережі

Місцеві новини | 12:47, 31.10.2025
 Поділитися

Поділитися в

У Слов’янську відновили рух тролейбусів, що був тимчасово призупинений через проблеми з електропостачанням. Як повідомила міська військова адміністрація, причиною зупинки стала низька напруга в електромережі, яку наразі вдалося стабілізувати.

Проблеми з електропостачанням спричинили й інші незручності для мешканців міста. Зокрема, у Слов’янську було припинено централізоване водопостачання, а в багатоповерхових будинках перестали працювати ліфти.

Після стабілізації ситуації з енергопостачанням роботу комунальних служб почали відновлювати. Наразі електротранспорт уже повернувся на свої маршрути, очікується також нормалізація роботи ліфтів та подачі води.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: