Слов’янськ: 20 січня призупинено водопостачання через низьку напругу
Поділитися в
Копіювати посилання
У місті Слов’янськ 20 січня тимчасово призупинено водопостачання для декількох мікрорайонів та селища. Причиною такого рішення стала низька напруга в електромережі, про що поінформувала Слов’янська міська військова адміністрація.
Згідно з повідомленням, відключення торкнулося мешканців мікрорайонів Лісний, Молодіжний, ЦНІЛ, а також селища Мирне.
Зазначені обмеження діятимуть до нормалізації ситуації з електропостачанням. У Слов’янській міській військовій адміністрації запевнили, що водопостачання буде відновлено негайно після стабілізації напруги в електричній мережі.
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: