Слов’янськ: 20 січня призупинено водопостачання через низьку напругу

 Поділитися

Поділитися в

У місті Слов’янськ 20 січня тимчасово призупинено водопостачання для декількох мікрорайонів та селища. Причиною такого рішення стала низька напруга в електромережі, про що поінформувала Слов’янська міська військова адміністрація.

Згідно з повідомленням, відключення торкнулося мешканців мікрорайонів Лісний, Молодіжний, ЦНІЛ, а також селища Мирне.

Зазначені обмеження діятимуть до нормалізації ситуації з електропостачанням. У Слов’янській міській військовій адміністрації запевнили, що водопостачання буде відновлено негайно після стабілізації напруги в електричній мережі.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: