Відключення газу у Слов’янську 18 лютого
Енергетика | 21:24, 17.02.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Відключення газу у Слов’янську відбудеться 18 лютого 2026 року.
АТ «Донецькоблгаз» повідомляє про планові ремонтно-профілактичні роботи на газорозподільній мережі у Слов’янську.
Відключення торкнеться будинку № 21 на вулиці Ясній. Постачання газу поновлять одразу після завершення робіт.
Читайте також про «Пакунки тепла» для газовики на передовій.
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: