Відключення газу у Слов’янську 18 лютого

Енергетика | 21:24, 17.02.2026
 Поділитися

Поділитися в

Відключення газу у Слов’янську відбудеться 18 лютого 2026 року.

АТ «Донецькоблгаз» повідомляє про планові ремонтно-профілактичні роботи на газорозподільній мережі у Слов’янську.

Відключення торкнеться будинку № 21 на вулиці Ясній. Постачання газу поновлять одразу після завершення робіт.

Читайте також про «Пакунки тепла» для газовики на передовій.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: