Трьох мешканців Слов’янська відзначили державними нагородами та відзнаками

Суспільство | 16:13, 18.06.2026
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Трьох представників Слов’янської громади відзначили високими нагородами за їхню невтомну працю та внесок в умовах війни. Мешканці отримали державні відзнаки, подяки Уряду та почесні нагрудні знаки Головнокомандувача Збройних сил України.

Нагороди мешканцям Донеччини вручав начальник Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін. Про це повідомив очільник Слов’янської міської військової адміністрації Вадим Лях.

Серед відзначених – заступник начальника Слов’янської міської військової адміністрації Андрій Секлецов. Його удостоїли Почесного нагрудного знака Головнокомандувача ЗСУ “За сприяння війську”.

Орден Княгині Ольги ІІІ ступеня отримала старша медична сестра терапевтичного відділення міської клінічної лікарні Марина Журавльова. Її відзначено за самовіддану працю.

Також Подяку Прем’єр-міністра України вручили слюсарю-ремонтнику 5-го розряду КП “Словміськводоканал” Роману Новобранцеву.

Ці нагороди підкреслюють важливість праці людей різних професій, які в умовах повномасштабної війни продовжують сумлінно працювати для своєї громади та всієї країни.

Трьох мешканців Слов’янська відзначили державними нагородами та відзнаками

Трьох мешканців Слов’янська відзначили державними нагородами та відзнаками

Трьох мешканців Слов’янська відзначили державними нагородами та відзнаками

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: