Автомобільний тримач з індуктивною зарядкою – корисний аксесуар для водія

Любопытно, Общество | 18:27, 29.12.2022
 Поделиться

Поделиться в

Автомобільний власник – незамінна річ для кожного водія. Завдяки надійному кріпленню з цього каталогу https://www.aks.ua/uk/catalog/avtoderzhatel/ мобільний пристрій захищений під час руху та не виявиться на підлозі при різкому гальмуванні. При правильній установці аксесуара користувач може бачити хтось дзвонить, не відволікаючись від дороги.

Автомобільні тримачі для телефонів також дозволяють зручно використовувати GPS-навігацію на смартфоні, запускати програми для відтворення музики, радіо, подкастів та аудіокниг, що є порятунком, особливо під час довгих поїздок.

Що може бути краще за автомобільного тримача? Автотримач із зарядним пристроєм!

Використання смартфона під час водіння, особливо з увімкненим екраном, швидко розряджає акумулятор. Енергоспоживання вкрай велике, особливо в режимі навігації, адже пристрою потрібно не тільки постійно підсвічувати екран, а й зчитувати показання GPS-модуля. З цієї причини багато людей заряджають свій телефон під час керування за допомогою провідних зарядок або повербанків.

Звичайно, постійно підключати кабель до телефону не зовсім зручно. Більш того, шнур, що бовтається, виглядає не дуже естетично. Вирішенням цієї проблеми є автомобільні тримачі для телефонів із вбудованим індуктивним зарядним пристроєм. Однак таке рішення підходить лише для смартфонів, оснащених спеціальною приймальною котушкою.

Більше того, енергія генерується з повітря, тому до такого власника теж потрібно протягнути кабель, але при цьому його не доведеться щоразу відключати та підключати його, завдяки чому провід можна красиво замаскувати.

І який Qi-сумісний тримач для телефону вибрати?

Перший із рекомендованих гаджетів можна придбати менш ніж за 10$. Пристрій Fortis оснащений гравітаційною системою утримання смартфона та регулюванням кута нахилу. Максимальна потужність заряджання Qi становить 10 Вт, але вона також працює в режимах 7,5 Вт та 5 Вт. У автомобільний тримач Fortis можна встановлювати телефон навіть у чохлі, а саму конструкцію опціонально можна закріпити на решітці радіатора.

Друге з рекомендованих пристроїв можна придбати приблизно за тією самою ціною, що й попереднє. Автомобільний тримач для телефону Interlook з індуктивною зарядкою підтримує зарядку Qi потужністю до 10 Вт, сумісний із стандартом зарядки Quick Charge 3.0 і може утримувати телефони з діагоналлю від 4 до 6,5 дюймів. Його захоплення автоматично затягуються, коли смартфон виявляється інфрачервоним модулем, а блокування знімається, коли ви торкаєтеся пальцем датчика на задній панелі кронштейна.

Baseus також пропонує автомобільний утримувач телефону з індуктивним зарядним пристроєм. Доведеться заплатити не менше 15 $ за аксесуар цього бренду. У результаті отримуємо автотримач, сумісний із телефонами шириною від 5,5 см до 8,5 см, зарядний модуль 10 Вт. Пристрій можна заряджати в чохлі, а утримання забезпечується автоматичним затискним механізмом.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Реклама

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: