#безпечнеЛіто разом із рятувальниками Донеччини!

Безопасность | 13:56, 2.06.2020
 Поделиться

Поделиться в

Що таке літні канікули? Це 3 місяця надзвичайних пригод та дивовижних зустрічей. Це безкінечні прогулянки з друзями та розмови до опівночі. Це нові цікаві знайомства та безліч корисної інформації. Разом з тим, не варто забувати про безпеку. Рятувальники Донеччини дуже хочуть, щоб для кожної дитини літні канікули не були зіпсовані надзвичайними подіями. Для цього варто дотримуватися елементарних правил безпеки життєдіяльності.

А чи впевнені ви, що ваша дитина добре знає життєво необхідні правила безпеки? Чи знаєте власне ви, як поводитися у разі виникнення пожежі чи під час грози? Для того, щоб кожен бажаючий зміг перевірити свої знання правил безпеки життєдіяльності та проконтролювати, наскільки у даному питанні обізнані ваші діти та рідні, рятувальники Донеччини запускають онлайн-тестування.

Вам потрібно лише відповісти на прості питання та дізнатися, чи правильно ви діяли б у тій чи іншій надзвичайній ситуації. Протягом літа, щотижня, тема та питання тестування оновлюватимуться. Подбайте про себе та своїх близьких! Перевірте свої знання з безпеки життєдіяльності! Пам’ятайте: безпека починається з кожного.

Пройти тест можна тут >>>

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: