Безробітним для отримання субсидії необхідно зареєструватись у центрі занятості

Краматорськ | 12:31, 29.08.2022
 Поделиться

Поделиться в

bee4f07f7f692ddbb73e764234dedc69 

Про це в телеефірі розповів заступник Міністра соціальної політики України Віталій Музиченко, пише social.com.ua. Пов’язано це з механізмом призначення субсидій, який передбачає врахування доходів громадян.

«Субсидія призначається з урахуванням доходу, який члени домогосподарства отримували за попередні 6 місяців. Звичайно, зараз у нас ситуація динамічна, і картина доходів сім’ї може змінюватись кардинально в швидкому темпі. Тому ще на період карантину було передбачено, що ті громадяни, які втратили роботу і які зареєструвались в центрах зайнятості і отримують допомогу по безробіттю, можуть звернутись і отримати субсидію не з урахуванням доходу за попередні 6 місяців, а з урахуванням розміру допомоги по безробіттю, який вони отримували в попередньому місці», – пояснив посадовець.

Тому, за словами заступника міністра, алгоритм дій наступний: якщо людина втратила роботу, вона має звернутись до центрів зайнятості, стати на облік. На цей період їй буде призначено допомогу по безробіттю. А вже виходячи з наявного доходу, їй буде призначена субсидія.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: