Чи зміняться тарифи на електроенергію для жителів Донеччини

Новости компаний | 14:16, 4.06.2020
 Поделиться

Поделиться в

Вчора, 3 травня, на офіційній сторінці компанії «YASNO Донецькі енергетичні послуги» у Фейсбуці були надані відповіді на актуальні питання, що цікавлять жителів Донеччини у період карантину.

По-перше: чи зміняться тарифи на електроенергію для населення?

Донецькі енергетичні послуги надали відповідь, що тарифи для населення встановлюються державним регулятором (НКРЕКП), вони є єдиними для всіх жителів України та наразі залишаються без змін.

Чи будуть жителі отримувати окремо дві платіжки за постачання електроенергії та її розподіл електромережами?

Рахунки за спожиту електроенергію для жителів Донеччини формує постачальник YASNO. Клієнтам надходить одна платіжка за світло з єдиною сумою до сплати, до якої включений і тариф за розподіл.

Коли будуть відчинені енергоофіси YASNO?

Енергоофіси YASNO відновлять роботу з урахуванням усіх заходів безпеки для клієнтів та співробітників. Про їх відкриття та порядок попереднього запису на очне обслуговування постачальник повідомить додатково. Наразі фахівці продовжують обслуговувати дистанційно.

Нагадаємо, 5 травня Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, запропонувала скасувати пільговий тариф для населення на перші 100 кВт-год електроенергії для вирішення проблем з «зеленим» тарифом.

Згодом НКРЕКП спростували інформацію щодо підняття тарифів для населення.

Наразі тариф на електроенергію для населення на перші 100 кВт-год на місяць становить 90 копійок (з ПДВ), а на наступні — 1,68 грн за кВт.

12 травня голова уряду Денис Шмигаль заявив, що Кабінет міністрів не планує в цьому році підвищувати тариф на електричну енергію для населення.

 

https://www.6262.com.ua/news/2781295/pro-tarifi-na-svitlo-ta-cutki-pro-dvi-platizki

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: