Чому пожежні приїжджають на пожежу невчасно та без води?

Общество | 12:36, 13.07.2018
 Поделиться

Поделиться в

Коли трапляється пожежа одразу людина починає панікувати, тому що за короткий час, все те, що людина нажила, знищується за декілька  хвилин. Спостерігаючи за пожежею людина втрачає почуття часу, тому людям вважається, що пожежні їдуть дуже довго. А також людям вважається, що коли на пожежу приїжджають пожежні машини, то вони без води. Але це не так!

Пожежний автомобіль, в залежності від виду автоцистерни, має запас води для цілей пожежегасіння мінімум – 2400 л. Якщо  гасити пожежу одним стволом, то вся вода на пожежегасіння закінчиться приблизно за 11 хвилин. Це за часом, як для людини випалити дві цигарки. Саме тому  людям здається, що пожежні приїхали без води.

Але так думають ті, хто не заглиблюється в організацію роботи рятувальників. Заяви ж про те, що пожежні їдуть на виклик без води не тільки ображають представників почесної професії, але й дискредитують їх.

6 Державний пожежно — рятувальний загін ГУ  ДСНС у Донецькій області звертається до водіїв!!! Пожежний автомобіль ніколи без підстав не вмикає спеціальний звуковий сигнал! Якщо ви почули спеціальний звуковий сигнал,  перестройтесь до правого ряду та надайте перевагу пожежному автомобілю, тому що вони направляються для порятунку чогось життя та майна!

 

Провідний фахівець відділу запобігання НС  Слов’янського районного управління ДСНС України  у Донецькій області Альона Сокур

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: