Денис Сисоєв: «Нам вдалося розглянути низку важливих питань, які безпосередньо впливають на освітній процес»

Краматорськ | 14:47, 27.02.2023
 Поделиться

Поделиться в

332302606 751050110068294 2683330218254984831 n
Начальник управління освіти Краматорська Денис Сисоєв взяв участь у роботі відкритої управлінської студії «Подолання викликів і ризиків організації освітнього процесу в умовах воєнного стану».
 
«З 21 по 22 лютого у м. Київ проходила робота відкритої управлінської студії «Подолання викликів і ризиків організації освітнього процесу в умовах воєнного стану», в якій мені, як начальнику управління освіти випала честь взяти участь.
До роботи управлінської студії долучилися заступниця Міністра освіти і науки України Віра Рогова, Президент Асоціації керівників шкіл України, перший заступник директора Інституту модернізації змісту освіти. Також серед учасників були й спеціалісти департаментів освіти і науки, начальники управлінь освіти, керівники центрів професійного розвитку педагогічних працівників, спеціальних закладів загальної середньої освіти, закладів професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти – усього близько 150 осіб.
Дводенна насичена робота, дала нам змогу розглянути багато аспектів реалізації програми великої трансформації «Освіта 4.0: український світанок»
Хоча й захід проходив майже в нон-стоп ритмі, нам вдалося розглянути низку важливих питань, які безпосередньо впливають на освітній процес й освіту в цілому. До речі, було за честь не тільки перейняти досвід інших громад, а ще й поділитися власним. Бо Краматорська громада знаходиться в зоні активних бойових дій, та за рік війни доводилося долати безліч проблем.
Хочу подякувати організаторам за надану можливість відвідати відкриту управлінську студію. Корисна, а головне концептуальна інформація, допоможе розвивати освіту нашої громади й надалі, використовуючи досвід інших громад», — написав Денис Сисоєв у Фейсбуці.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: