До відома батьків миколаївських школярів

Общество | 09:08, 8.02.2020
 Поделиться

Поделиться в

Шановні батьки, Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради хоче попередити Вас, що зараз в Україні в соціальних мережах з’явились повідомлення про те, що короно вірусом можна заразитися через банани або інші фрукти, щоб тимчасово не споживали банани, особливо привезених з півдня. Доведемо до вашого відома, що це черговий міф.

Не один експерт ані в Китаї, ані за його межами, ніколи не пов’язував вірус з фруктами. Штамп 2019-пСоV передається повітряно-крапельним шляхом від людини до людини, цей вірус не може довго жити поза організмом людини або тварини, принаймні в його нинішньому вигляді.

Переконуємо Вас , що всі фрукти, в тому числі і банани, в усі заклади освіти Миколаївської міської ради постачаються згідно сертифікатам, які посвідчують якість та безпечність товару. Хай наші діти з задоволенням вживають цитрусові фрукти, які корисні тим, що вони є відмінним джерелом вітаміну С та завжди допомагають стимулювати імунітет, а банани — як лідера за вмістом калію і магнію для безперебійної роботи серцево-судинної системи.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: