«Донбасенерго» мобілізує зусилля для боротьби з поширенням COVID-19 на підприємствах компанії

Новости компаний | 12:16, 24.03.2020
 Поделиться

Поделиться в

ПАТ «Донбасенерго», усвідомлюючи важливість безперебійної роботи енергетичної галузі України, запровадило низку обмежувальних заходів з метою посилення боротьби з поширенням смертельно небезпечної хвороби COVID-19.

Зокрема, весь персонал компанії забезпечений захисними масками й респіраторами. Частину працівників на період карантину переведено на віддалений режим роботи. Постійно проводиться моніторинг стану здоров’я кожного співробітника.

Головний структурний підрозділ «Донбасенерго» — Слов’янська ТЕС належить до категорії підприємств критичної промислової інфраструктури. На станції наразі введено режим забезпечення підвищених заходів безпеки: проводиться дезінфекція виробничих і офісних приміщень, посилено санітарно-гігієнічні вимоги до працівників, на території постійно чергує медперсонал. Крім того, організовано доставку людей на роботу та з роботи транспортом станції.

Підприємства громадського харчування на Слов’янській ТЕС переведено в режим роботи продовольчих магазинів. Усі співробітники структурної одиниці «Енергосоцінвест» забезпечені засобами захисту, а також дезінфікуючими засобами.

«Ми усвідомлюємо повноту небезпеки й намагаємося працювати на випередження. Зараз наше основне завдання — забезпечити стабільність генерації електроенергії. Слов’янська ТЕС залишається надійною ланкою енергосистеми країни. Ми стежимо за розвитком подій 24 години на добу», — відзначив комерційний директор ПАТ «Донбасенерго» Олег Ларіонов.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: