«Донбасенерго» презентувало новий ресурс «Тепло Миколаївки» зі зручним сервісом щодо розрахунків за послуги з теплопостачання

Новости компаний | 13:36, 26.12.2019
 Поделиться

Поделиться в

Компанія «Донбасенерго» для мешканців Миколаївки, де працює Слав’янська ТЕС, презентувала новий зручний інтернет-ресурс «Тепло Миколаївки» (https://teplo.de.com.ua/). 

Особистий кабінет споживача, в якому потрібно попередньо зареєструватися, дає змогу переглянути та перевірити стан особового рахунку та швидко дізнатися точну суму до сплати. Крім того, на ресурсі передбачена можливість внесення фактичних показників лічильників теплової енергії, гарячого водопостачання та ознайомлення з хронологією оплат.

Зазначимо, що особистий кабінет є первинним джерелом інформації, тож мешканці Миколаївської об’єднаної територіальної громади отримують достовірні дані про свої розрахунки за послуги з теплопостачання. 

На ресурсі «Тепло Миколаївки» також зібрана вся важлива нормативна інформація як для фізичних, так і юридичних осіб щодо тарифів та тарифоутворення, пільг, субсидій, звернень громадян. Онлайн-сервіс доступний цілодобово.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: