Донецькоблгаз анонсував планові відключення газу у Слов’янську
Поділитися в
Копіювати посилання
Акціонерне товариство «Донецькоблгаз» оприлюднило графік та адреси майбутніх планових відключень газопостачання в місті Слов’янську. Ці заходи проводяться у зв’язку з необхідністю виконання ремонтно-профілактичних робіт на об’єктах газорозподільної системи.
Згідно з оголошенням, 9 березня 2026 року без газопостачання залишиться будинок № 46, розташований на вулиці Батюка. Через два дні, 11 березня, аналогічні обмеження торкнуться мешканців будинку № 64 по тій же вулиці.
У компанії АТ «Донецькоблгаз» повідомили, що подача газу буде відновлена одразу після завершення всіх необхідних робіт. Проте, точний час їх закінчення для кожного з вказаних днів не уточнюється.
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: