Генштаб ЗСУ: Російські війська наступали на трьох напрямках 14 липня
Поділитися в
Копіювати посилання
Російські війська не припиняють спроб прорвати оборону ЗСУ та просунутися вперед. За минулу добу, станом на 08:00 14 липня, окупанти активно наступали на трьох ключових напрямках: Слов’янському, Лиманському та Краматорському. Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України в оперативному зведенні.
На Слов’янському напрямку українські захисники успішно відбили 25 штурмових атак ворога. Російські війська намагалися просунутися до населених пунктів Крива Лука, Рай-Олександрівка, Пискунівка. Окрім того, вони атакували в районах Різниківки та Закітного.
Також російські окупанти шість разів намагалися прорвати українську оборону на Лиманському напрямку. Бойові дії точилися поблизу населених пунктів Новоселівка, Дробишеве, а також у напрямку Чернещини, Лимана та Озерного.
Не менш напруженою була ситуація і на Краматорському напрямку, де російські війська здійснили три атаки. Усі ці спроби ворог зосередив у районі Никифорівки.



Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: