Годування безпритульних тварин в Миколаївці може бути небезпечним

Общество | 15:55, 29.10.2019
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні, 29 жовтня, на оперативній нараді Миколаївської міської ради, керівниками дошкільних дитячих закладів міста, було піднято питання про небезпеку безпритульних собак, та про  їх присутність та території  дитячих закладів міста.

Ситуація складається таким чином, що біля деяких дитячих садків та на навіть на території, де гуляють діти, знаходяться зграї собак. Вони можуть нести загрозу фізичному та психічному здоров’ю маленьких миколаївців.

Виконавчий комітет Миколаївської міської ради звертається до всіх мешканців з проханням  не підгодовувати тварин! Особливо біля дитячих закладів, ігрових майданчиків, людних місць, доріг і тротуарів.

Ця доброта може обернутися лихом. Собаки, яких постійно підгодовують в одному і тому ж місці, через деякий час починають вважати цю територію своєю і закріплюються там. Пізніше зграя поступово зростає і починає охороняти «своє» місце. Така природна для бездомних собак поведінка може вилитися в страшну трагедію.

Якщо вам не байдужа доля безпритульних тварин і ви хочете допомогти їм, то робити це треба так, щоб не заважати іншим людям і не створювати небезпечних ситуацій.

В свою чергу керівництвом міста буде продовжуватися робота в напрямку стерилізації, вакцинування та чипування  безпритульних  тварин.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: