«Інклюзивне навчання у школі: кроки до успішного початку»: в Миколаївці відбулась зустріч з обміну досвідом

Образование | 12:22, 25.02.2021
 Поделиться

Поделиться в

Інклюзивно-ресурсний центр Миколаївської міської ради сумісно з відділом освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради та Миколаївським ЗЗСО №2 провели виїзну зустріч з обміну досвідом «Інклюзивне навчання у школі: кроки до успішного початку» для педагогічних працівників Райгородоцького ЗЗСО та ЗДО.

Під час зустрічі було опрацьоване коло питань, пов’язаних з практичною реалізацією впровадження інклюзивної освіти у навчальних закладах, зокрема:

— Методичний супровід впровадження та розвиток інклюзивної освіти (Директор ІРЦ А.І. Герасименко);

— Співпраця ІРЦ із закладами загальної середньої, дошкільної освіти та батьками (завідувач МК М.М. Головань, директор ІРЦ А.І. Герасименко, вчитель – логопед ЗЗСО №2 Л.В. Півень);

— Інклюзія: просто про складне (завідувач МК М.М. Головань, вчитель – логопед ЗЗСО №2 Л.В. Півень).

У заключній частині роботи керівники, педагоги, практичні психологи та асистенти учителів взяли участь у відкритій дискусійній панелі, отримавши відповіді на актуальні запитання, пов’язані з практичною реалізацією інклюзії в закладах загальної середньої освіти.

Зворотній зв’язок сприяв обміну думками з приводу наявних проблем та досвіду педагогів, які реалізують рівний доступ до освіти дітей з особливими освітніми потребами.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: