Максим Єфімов: «Спростити ввезення в Україну товарів для потреб безпеки та оборони»

Краматорськ | 12:16, 28.02.2023
 Поделиться

Поделиться в

332870982 745203117219608 5094039051461782593 n
Народний депутат України, голова депутатської групи «Відновлення України» Максим Єфімов вважає, що потрібно спростити ввезення в Україну товарів для потреб безпеки та оборони.
 
«Нарощуємо спроможності вітчизняного оборонно-промислового комплексу. Воєнний стан особливо потребує злагодженої роботи всіх підприємств галузі та сприятливих умов постачання необхідних для оборонної сфери товарів. З метою підтримки нашої обороноздатності та ефективності ВПК разом з колегами по парламенту зареєстрував пакет законопроєктів №9061 і 9062. Їх прийняття та реалізація якісно посилить можливості нашої оборонки та дозволить розгорнути низку нових виробничо-ремонтних майданчиків.
Важливою є необхідність тимчасового звільнення від оподаткування ввізним митом та ПДВ товарів Міноборони та інших законно утворених військових формувань на час до завершення воєнного стану та додатково три роки після цього. Мова йде про товари, що поміщені у митний режим переробки за межами митної території України, продуктів їх переробки, які повертаються на митну територію України у митному режимі імпорту після ремонту чи обслуговування.
Варто підкреслити доцільність у звільненні від ПДВ на час дії режиму воєнного стану постачання спеціального програмного забезпечення військового призначення, міжнародна передача якого підлягає державному контролю. Зокрема, мова йде про розробку документації та безпосередньо продукту, його модифікації, якісне тестування та подальшу техпідтримку такого ПЗ тощо.
Прийняття запропонованих змін сприятиме організації виробництва боєприпасів, ремонту озброєння та військової техніки західних зразків. Більше того, оновлення нормативної бази сприятиме зменшенню видатків з Держбюджету на закупівлю товарів оборонного призначення. Держава зможе ефективніше покрити критичні потреби Сил оборони України в озброєнні, військовій техніці та боєприпасах».
 
Джерело: Депутатська група ВРУ «Відновлення України», Фейсбук.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: