Мешканців Миколаївської громади запрошують отримати безкоштовні окуляри

Здоровье | 15:26, 28.11.2018
 Поделиться

Поделиться в

Благодійний фонд «Об’єднання світових культур» програма «Крокуємо в країну Здоров’я» зпрошує жителів Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади на отримання безкоштовних окулярів від Всеукраїнського проекту «Дарую турботу» компанії «Люксоптика» та БФ «Об’єднання світових культур»

Всі бажаючі мають змогу отримати безкоштовні окуляри для покращення зору від Всеукраїнського проекту «Дарую турботу» Благодійного фонду «Об’єднання світових культур» / UWCF програми «Крокуємо в країну Здоров’я» та ТМ «Люксоптика».

 с.Рай-Олександрівка – 28 листопада 2018р. (середа), з 15.00-17.00, в приміщенні лікарської амбулаторії за адресою: вул. Шкільна, 61-а.

 м.Миколаївка – 29 листопада 2018р. (четвер), з 9.00-17.00,

30 листопада 2018 р. (п’ятниця), з 9.00-12.00, в приміщенні Дитячої лікарської амбулаторії за адресою: вул. Миру, 13.

Мета проекту полягає у визначені рівня зору, профілактиці, покращенні зору та комфорті життя для тих, хто має в цьому потребу, але найголовніше – допомогти людям із вадами зору бачити світ довкола!

Протягом трьох днів співробітники Благодійний фонд «Об’єднання світових культур» програми «Крокуємо в країну Здоров’я» будуть видаватимуть безкоштовно окуляри від Всеукраїнського проекту «Дарую турботу»

компанії «Люксоптика» та БФ «Об’єднання світових культур» програми «Крокуємо в країну Здоров’я» та ТМ «Люксоптика».

Всеукраїнський проект «Дарую турботу» вже посприяв бачити краще жителям Житомирської та Київської областей, та продовжує розширювати територію доброти й турботи для жителів Донецької області, а саме мешканців Миколаївської ОТГ.

Профілактичні огляди необхідно проходити два рази в рік, щоб пройти хоча б мінімум діагностичних процедур, контролюючих стан очного дна, внутрішньоочного тиску, і, звичайно, гостроту зору.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: