Мешканцям Миколаївської громади рекомендують відмовитися від використання автомобільних шин для благоустрою

Общество | 15:17, 29.10.2021
 Поделиться

Поделиться в

Проблема використання відпрацьованих автомобільних шин у якості елементів благоустрою населених пунктів в Україні є доволі актуальною. Клумби для квітів, декоративні огорожі для дитячих майданчиків та різноманітні скульптури можна спостерігати ледь не у кожному дворі багатоквартирного будинку, присадибних ділянках, на території об’єктів соціальної сфери (заклади освіти, дошкільні заклади та заклади охорони здоров’я). Навіть незважаючи на негативний вплив цих елементів на здоров’я людей.

Головною небезпекою такого декору є те, що автомобільні шини містять в собі велику кількість шкідливих сполук, здатних викликати важкі захворювання. Так, відпрацьовані автомобільні шини мають високий рівень токсичності та, при нагріванні на сонці, випаровують у повітря небезпечні канцерогени.

Також, при зношуванні шини виділяють пил, в якому у великій кількості міститься бензопірен, канцероген, потрапляння якого до організму людини може викликати онкологічні захворювання. Особливо небезпечним це є для дітей, людей із хронічними захворюваннями та людей похилого віку.

Наполегливо рекомендуємо відмовитися від використання відпрацьованих автомобільних шин у якості об’єктів благоустрою для збереження власного здоров’я та здоров’я оточуючих.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: