Миколаївська громада отримала  обладнання для ямкового ремонту доріг  + Фото

Общество | 12:28, 28.08.2019
 Поделиться

Поделиться в

Вчора, 27 серпня, з робочим візитом до Миколаївки завітав менеджер з питань закупівель та грантів проекту «Програма підтримки аграрного та сільського розвитку в Україні» — Ігор Лазаренко та спеціаліст з розвитку аграрних ринків Олександр Осовець.

Нагадаємо, в липні місяці завдяки проекту «Програма підтримки аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток»)  що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку ( USAID)  та реалізується компанією Кімонікс Інтернейшенл, в Миколаївців була підписана грантова угода на придбання комунальної техніки для поточного ремонту доріг Миколаївської міської ОТГ.

Наразі за кошти інвесторів вже придбана та доставлена ранцева повітродувка Stihl BR 550 та Комплекс «МІРА- 3.БР-100.РА-500».

Цей пристрій, дозволяє двом операторам працювати з трьома незалежними опціями для ремонту доріг, який включає в себе ІНФРАЧЕРВОНИЙ НАГРІВІЧ МІРА-3-1.8кв.м., РЕЦИКЛЕР РА-500, ГУДРОНАТОР БР-100.

Ідеально підходить  для ремонту швів, тріщин, ям ( при поточному ремонті тротуарів, прибудинкових територій, дитячих та спортивних майданчиків,місць паркування автотранспорту).

Додатково Миколаївською громадою було придбано інфрачервоний нагрівач асфальту МІРА-1, віброплита  Masalta MSR-90-4 та інвентар.

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: