Миколаївські дільничні патрулюватимуть місто на новому позашляховику

Общество | 15:49, 3.06.2020
 Поделиться

Поделиться в

Придбаний ПАТ «Донбасенерго» та Миколаївською міською об’єднаною територіальною громадою сучасний кросовер «Renault Duster», після реєстрації та оформлення всіх необхідних документів, вже приступає до роботи. Автомобіль оснащений усім необхідним для служби та ідеально пристосовані для пересіченої місцевості.

Сьогодні підготовка правоохоронців для роботи в територіальних громадах є одним з пріоритетів напрямку превенції.

Поліцейські разом з громадою реалізовують проекти, які підвищують безпеку громадян. Зараз втілюється проєкт — «Поліцейський офіцер громади», який дозволить співробітникам превенції знаходитись у постійному контакті з населенням та ефективно реагувати на всі події, що трапляються на території обслуговування.

Міський голова Олена Цикунова подякувала поліцейським за професіоналізм, безпеку та зазначила, що громаді дуже важлива безпека. Аби права громадян були захищені, ми повинні мати компетентного та оснащеного поліцейського.

Новий позашляховик істотно полегшить роботу правоохоронців і забезпечить ще більш оперативне реагування на повідомлення про різні правопорушення, що надходять від жителів.

Начальник поліції Станіслав Загурський подякував громаді за підтримку і співпрацю.

«У Миколаївській об’єднаній територіальній громаді майже все готово для втілення проєкту «Поліцейський офіцер громади». Це результат згуртованої роботи ПАТ «Донбасенерго», громади та поліції, — сказав очільник поліції»

Слов’янський відділ поліції

Донецької області

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: