Миколаївській міський голова відзвітувала за рік + Фото

Общество | 18:17, 27.04.2018
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні, 27 квітня, у Центрі екологічного виховання імені Героя України Лелеченка О.Г. відбувся публічний звіт Миколаївського міського голови Олени Цикунової.

Рішення про «Добровільне об’єднання громад» було прийнято в серпні 2015 року, 18 грудня 2016 року пройшли перші вибори міського голови та депутатів Миколаївської міської ради. А вже 25 грудня був прийняття бюджет Миколаївської міської об’єднаної громади. До громади входять одинадцять населених пунктів. Загальна кількість населення 17 059 чол.

За час існування громади були відремонтовані дороги на 10-и вулицях, розроблено Генеральний план Миколаївки, зроблено капітальний ремонт будинку по вул. Синецького 22, встановлені світильники на сонячних батареях в Малинівському старостаті (32 шт.), встановлене додаткове освітлення у м. Миколаївці, розроблено проект «Питна водиця», розроблені проекти освітлення вулиць, площ міста (Свєшнікова, вулиць Петренко, Островського), розроблені проекти на ремонт доріг по вул. Миру, Європейській, Миколаївській, Колодія та інші, розроблені проекти з термомодернізації житлових будинків по вул. Лесі Українки, Європейській.

Що стосується благоустрою території громади, був проведений ремонт доріг по вулицях Інтернаціоналістів і Грунських, придбано сміттєвоз, екскаватор — навантажувач, автопідйомник, поршневий компресор, лопата-відвал навісного обладнання на трактор МТЗ, контейнери для збору відходів (60 штук). Проведено капітальний ремонт артезіанської свердловини у с. Малинівка, розроблено проект реконструкції будівлі для ЦНАП та соціального прозорого офісу, придбані лічильники теплової енергії для бюджетних установ, встановлені лічильники теплової енергії у будинках.

Досягненнями Миколаївської об’єднаної територіальної громади за рік є заміна вікон в Миколаївських закладах загальної середньої освіти №1 (87 шт.) і №2 (116 шт.), термомодернізація Рай-Олександрівської школи, зведення спортивних майданчиків зі штучним покриттям у Миколаївських школах №1 і №3 та Малинівській школі, спортивних майданчиків з антивандальними тренажерами у школі №2 та в Малинівській, придбання ігрового обладнання для дитячого садочка №37, оснащення сучасним рентген- апаратом СловЦРЛ.

У планах громади на 2018 рік є будівництво спортивних майданчиків для міні-футболу у Миколаївські школі №2, Рай-Олександрівській школі, термомодернізація Малинівської школи, будівництво ЦНАП , прозорого офісу, агентського пункту пенсійного фонду, створення молодіжного центру на базі Малинівського клубу, створення системи електронного документообігу, розробка проектів освітлення у с. Рай -Олександрівка, Стародубівка, Пискунівка, реалізація проекту реконструкції питного водопостачання у м. Миколаївка.

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: