Миколаївці приєднуються до Всеукраїнської акції «Серце до серця» 

Поможем вместе | 13:54, 12.04.2019
 Поделиться

Поделиться в

Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради повідомляє, що у період з 1 по 30 квітня проходить 14 Всеукраїнська акція «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи», головною метою якої є збір коштів на придбання кардіологічного медичного обладнання для дитячих лікарень областей.

Всеукраїнський Благодійний Фонд «Серце до серця» (http://sercedoserca.com.ua) веде громадську діяльність з метою розвитку волонтерського руху в нашій країні. Організація збору коштів у рамках благодійної акції є тільки один із методів реалізації цієї мети.

Основні цілі фонду: розвиток волонтерського руху в Україні за принципами європейських стандартів; привернення уваги та повернення довіри громадськості до благодійності шляхом використання прозорої системи звітності; виховання відповідальності та формування моральних цінностей у молоді України; покращення ситуації із наявністю якісного медичного обладнання у дитячих обласних лікарнях України.

Акція проходить у закладах загальної середньої освіти м. Миколаївки, всі бажаючі можуть  долучитися, звернувшись до адміністрації закладів.

Приєднуйтесь  до нас! Разом ми творимо світ, у якому живем!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: