Миколаївців запрошують на тренінг за кордон: Соціальне партнерство як ефективна форма соціальної взаємодії

Культура | 11:42, 20.08.2019
 Поделиться

Поделиться в

Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради повідомляє про те, що з 26 вересня по 03 жовтня 2019 року в рамках культурно-освітньої поїздки до Угорщини, Сербії, Хорватії відбудеться семінар-тренінг «Соціальне партнерство як ефективна форма соціальної взаємодії».

Метою програми є розгляд ефективних моделей соціального партнерства як нової форми партнерської соціальної взаємодії, його цілей і завдань на сучасному етапі розвитку суспільства, сучасних методів розбудови партнерських стосунків державних органів влади, місцевого самоврядування, соціально — відповідального бізнесу, інститутів громадського суспільства для надання соціальних послуг.

До участі у семінарі запрошуються представники міських державних організацій, органів місцевого самоврядування, департаментів(управлінь) соціального захисту, освіти, культури, молодіжної політики, охорони здоров’я, закладів освіти, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служб у справах дітей, інші зацікавлені спеціалісти.

Витрати на проїзд, проживання та харчування передбачаються за рахунок учасників семінару. За більш детальною інформацією та з метою реєстрації, звертатися до організаторів заходу за телефонами: (097) 718-17-67, (067) 449-13-41, (050) 334-40-92, (050) 311-32-80

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: