Миколаївців запрошують прийняти участь у Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»

Культура | 18:37, 25.10.2019
 Поделиться

Поделиться в

Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради повідомляє про проведення щорічного 13-го Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проектів «Врятувати від забуття», метою якого є підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів.

Організатором Всеукраїнського конкуру виступає Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України в співпраці із центральними та місцевими органами влади, Київським міським будинком учителя. Також в організації заходу беруть участь представники Інституту історії України НАН України, Кабінету Міністрів України, Спілки письменників України.

Враховуючи значення Всеукраїнського конкурсу у виховному процесі молодого покоління та сучасний історичний контекст, запрошуємо до участі у цьому заході.

Інформуємо про умови конкурсу:

1. У конкурсі можуть брати участь учні старших класів, студенти, вчителі, молодіжні громадські організації та творчі спілки. На конкурс можуть подаватися як індивідуальні, так і групові проекти.

2. Участь у конкурсі здійснюється на добровільних засадах.

3. Конкурсні роботи та анкету учасника (учасників) слід надсилати на адресу vriatuvatyvidzabuttia@ukr.net до 1 грудня 2019 року. Протягом грудня 2019 – січня 2020 років журі з числа професійних учителів, режисерів, громадських діячів опрацьовує конкурсні роботи та визначає переможців. Відзначення переможців відбуватимеся наприкінці січня 2020 року.

4.До участі у конкурсі приймаються мультимедійні проекти – аматорські документальні та ігрові фільми й відеоролики у форматі .avi.

5. Тривалість фільму не має перевищувати 8 хвилин.

6. На початку відео роботи має бути чітко вказано назву матеріалу та його авторів.

7. Авторський текст виконується українською мовою.

8. До роботи слід долучити окремим файлом у форматі .doc анкету.

9. Подані на конкурс матеріали не рецензуються і не повертаються.

10. При використанні у мультимедійних проектах кадрів з фільмів, репортажів та інших відеоматеріалів, які не були зняті авторами проекту, необхідно зазначити автора відеоматеріалу.

Питання і уточнення щодо умов конкурсу надсилати за адресою: vriatuvatyvidzabuttia@ukr.net .

За період існування конкурсу (12 років) до комісії було надіслано біля 7 тисяч робіт молодих знавців історії, 72 особи отримали нагороди, а роботи переможців оприлюднені на сайті Національної академії наук України. Конкурсну комісію очолює відомий кінорежисер, народний артист України Олександр Муратов.

Учасники конкурсу надсилають свої роботи у вигляді фільмів на 7-8 хвилин про історію свого роду, міста, села, храму, пам’яток культури, знакових людей свого краю.

Фінансування організації, проведення конкурсу та нагородження переможців забезпечує Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: