Міський голова Слов’янська вирішив звернутися до виборців з ініціативою дострокового припинення повноважень Слов’янської міської ради, проведення позачергових виборів та тимчасового введення ВЦА.

Так, під час прес-конференції міський голова Вадим Лях заявив, що має вже підписане звернення до голови Донецької облдержадміністрації.

Таке рішення було прийняте у зв’язку з «системним невиконанням депутатами Слов’янської міськради вимог Закону України про статус депутатів місцевих рад, Закону України про місцеве самоврядування, бюджетного рішення».

Вадим Лях заявив, що прийняв рішення звернутися до виборців із ініціативою дострокового припинення повноважень Слов’янської міської ради, як такої, що не вирішує питань віднесених до її повноважень.

Для того, щоб життя і розвиток міста продовжувалися, міський голова попросив голову ОДА Павла Кириленка розглянути можливість тимчасового введення на території Слов’янської ОТГ військово-цивільної адміністрації. ВЦА має діяти у Слов’янську до моменту позачергових виборів у місті.

 

https://www.6262.com.ua/news/3076000/miskij-golova-slovanska-ogolosiv-pro-namir-rozpusku-miskradi-pozacergovih-viboriv-ta-timcasovogo-vvedenna-vca