Миколаївка без газу: Донецькоблгаз перекрив подачу через обстріли

Війна | 10:10, 29.04.2026
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Мешканці Миколаївки, що на Донеччині, залишилися без газопостачання. Фахівці Донецькоблгазу були змушені перекрити подачу газу до міста через критичні пошкодження мереж, спричинені російськими обстрілами.

Як повідомляє компанія, в газових мережах Миколаївки зафіксували значні руйнування внаслідок ворожих атак. Це призвело до різкого зростання втрат газу, а також падіння тиску у розподільчих газопроводах до критичних показників.

Через цю надзвичайну ситуацію подачу газу до міста було перекрито від газорозподільчої станції «Слов’янська ДРЕС». Наразі фахівці Донецькоблгазу контролюють ситуацію та оцінюють повний масштаб пошкоджень.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: