На фельдшера скорой помощи напала мать ребенка, к которому приехали на вызов, и нанесла телесные повреждения

ЧП | 14:07, 30.11.2020
 Поделиться

Поделиться в

В Славянском подразделении скорой помощи зафиксирован случай нападения на молодого фельдшера матери ребенка, к которому приехали на вызов. Женщина требовала от медиков сделать дочери тест на коронавирус методом ПЦР. Об этом информирует Донецкий областной центр экстренной медицинской помощи и медицины катастроф в Фейсбуке.

«Цього разу це сталося в нашому Слов‘янському підрозділі. Виїжджаючи сьогодні вночі на виклик з приводу підвищення температури тіла у дитини, фельдшер, а це була тендітна дівчина, навіть уявити собі не могла чим він закінчиться. А зікінчилось тим, що агресивна мати дитини, вимагаючи нецензурною лайкою проведення ПЦР, нанесла тілесні ушкодження фельдшеру, розбила пульсоксіметр та пошкодила сумку з медикаментами.

Шокуючим також є той факт, що інші члени родини байдуже за всім цим неподобством спостерігали. На щастя з фельдшером все гаразд, в порівнянні з тим, що могло статись.

Звичайно, був викликаний наряд поліції, складений протокол. Але яке покарання понесе нападниця? Це велике питання.

Ще раз нагадуємо, що бригади екстреної медичної допомоги не проводять тестування на COVID-19 ніяким методом.

В свою чергу, ми будемо стежити за розвитком справи щодо даного правопорушення».

 

http://vp.donetsk.ua/gorod-region/novosti-regiona/87277-na-feldshera-skoroj-pomoshchi-napala-mat-rebenka-k-kotoromu-priekhali-na

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: