На півночі Донеччини розпочинає роботу туристична поліція

Общество | 12:06, 29.05.2021
 Поделиться

Поделиться в

Інструктаж для туристичних поліцейських відбувся сьогодні, 28 травня, на площі Соборна у Слов’янську.

«Туристична поліція спрямована на те, щоб громадяни, які приїжджають відпочивати, відчували себе захищеними. Наш регіон не тільки індустріальний, але й туристично привабливий. Щороку кількість туристів зростає, тому з метою забезпечення спокою громадян збільшено кількість патрульних нарядів, які безперервно будуть нести службу в курортних зонах», — зазначив т.в.о. Краматорського РУП Станіслав Загурський.

Слов’янськ, Святогірськ, Лиман – це туристичні міста, на території яких розташовано понад 100 організацій та установ різної форми власності починаючи від маленьких готелів, закінчуючи найбільшими пансіонатами. Саме тому у цих містах поліція посилила постійну присутність.

Окрема увага буде приділятися охороні дитячого відпочинку. На півночі області знаходиться 8 дитячих оздоровчих таборів, деякі з них розпочнуть свою роботу з перших днів літа. Протягом всього відпочинку рядом з дітлахами будуть знаходитись правоохоронці.

Для надання оперативної та якісної допомоги туристичні поліцейські пройшли спеціальні навчання.

Правоохоронці не тільки забезпечуватимуть публічну безпеку, але й стежитимуть за дотриманням карантинних вимог, будуть проводять роз’яснювальну роботу з власниками закладів і відпочивальниками.

Туристична поліція буде нести службу до завершення туристичного сезону.

 

Краматорське районне управління поліції

Донецької області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: