На сесії Миколаївської міської ради  було прийнято рішення про заборону продажу алкогольних напоїв в нічний час + Відео

Общество | 16:21, 30.01.2019
 Поделиться

Поделиться в

Вчора, 29 січня, відбулась  XXIX сесія Миколаївської міської ради 8 скликання. На ній були присутні 17 депутатів і міській голова, розглянуто 29 питань і різне.

Депутатами було затверджено Програму надання матеріальної допомоги малозахищеним верствам населення, учасникам антитерористичної операції, операції об’єднаних сил та постраждалих учасників Революції гідності, членів їх сімей та сімей загиблих  для вирішення соціально – побутових проблем на 2019-2021 роки, не вище ніж 14 600 грн.

Підтримали депутати і меморандум про співпрацю між Відділом освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради та ГО «Спортивний клуб рукопашного бою «Беркут», який буде базуватися в ЗЗСО №1.

З метою забезпечення прав та законних інтересів громадян, профілактики і попередження порушень громадського порядку та скоєння злочинів, депутати одноголосно проголосували за рішення про заборону продажу пива ( крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових у нічний час на території Миколаївської об’єднаної територіальної громади з 22:00 до 7:00.

Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської ОТГ має активізувати у навчальних закладах роз’яснювальну роботу про шкідливий вплив споживання алкогольних напоїв на організми людини та про переваги здорового способу життя.

Не прийшли депутати до згоди про включення земельних ділянок сільськогосподарського призначення з комунальної власності до переліку земельних ділянок для продажу прав на них на земельних торгах, питання не було прийняте.

Багато суперечок викликало питання про Програму економічного та соціального розвитку Миколаївської ОТГ на 2019 – 2021 роки. Його прийняли тільки після виключення з нього другого пункту про фінансову підтримку КП «Миколаївське УКБ». Дію цього пункту було припинено рішенням ММР до звіту начальника УКБ Григорія Лещенко.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: