Напередодні літніх канікул в Рай-Олександрівці пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху + Фото

Образование | 13:54, 15.05.2019
 Поделиться

Поделиться в

З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах країни. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання.

Саме тому впродовж минулого тижня з учнями Рай – Олександрівського закладу було проведено ряд цікавих та корисних заходів : єдиний урок «Безпека на дорозі – безпека життя», бібліотечні години « Дотримуйся правил дорожнього руху», бесіди «Дорога до школи», «Правила поведінки на вулицях та дорогах у темну пору доби. Використання світлоповертаючих елементів на одязі», «Ціна необачності пішохода: відповідальність та наслідки» , інформаційні хвилинки безпеки «Це повинен знати кожен», тренінг «Навчання для майбутнього: формування навичок безпечних дій у надзвичайних ситуаціях», вікторини «Дорожня грамота», «Знавці дорожнього руху», «А чи знаєте ви..?» .

Переглядали та обговорювали відеоролики: «Не перевищуй швидкість», «Не розмовляй за кермом», «Дотримуйся правил – бережи життя», «Будь помітним у темряві!», мультфільми «Азбука безпеки на дорозі», «Правила дорожнього руху для дітей»; документальні фільми «Пам’ятка пішохода», «Ціна неуваги. Присвячується пішоходам».

Першачки разом працювали над лепбуком «Правила дорожнього руху. Безпека на дорозі » та робили аплікацію « Наш друг – світлофор»

Для учнів середньої та старшої ланки проводили практичне заняття « Я і дорога » , діти в групах створювали пам’ятки безпечного руху на дорозі для пішохода , велосипедиста , мопедиста та переглядали навчальний фільм для дітей «Правила безпеки – правила життя. Служба порятунку 101».

Діти отримали та закріпили знання з безпеки дорожнього руху , щоб бути уважними та обережними . Попереду літні канікули …

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: