Нацгвардія Слов’янська вийшла на патрулювання
Поделиться в
Копировать ссылку

Сьогодні бійці Національної гвардії України почали піше патрулювання в Слов’янську окремо від патрульної поліції. Таке патрулювання з 1 січня розпочалося у всіх містах України.
Нацгвардія буде патрулювати вулиці п’ять днів на тиждень, не більше шести годин на добу. Але за потреби кількість годин буде збільшуватись. Групи патрулів складаються з трьох людей. Також у патруль входить кінологічна служба.
Як розповів заступник командира по роботі з особовим складом військової частини 3035 підполковник Олег Фомін, завдання гвардійців, як і в сумісних із поліцією патрулях, не змінюється — забезпечувати охорону громадського порядку та спокій громадян, слідкувати за дотриманням чинності та законності.
Патрулювання Нацгвардії не буде відрізнятись від патрулювання патрульної поліції, обов’язки будуть ті ж самі.
https://www.6262.com.ua/news/2471860/nacgvardia-slovanska-vijsla-na-patruluvanna
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Сообщить об опечатке
Текст, который будет отправлен нашим редакторам: