ПАТ «Донбасенерго» залучило компанію EY до реалізації проєкту будівництва 6-го енергоблоку на Слов’янській ТЕС

Новости компаний | 09:14, 28.03.2020
 Поделиться

Поделиться в

ПАТ «Донбасенерго» залучило досвідченого кваліфікованого консультанта — EY — одну з найбільших у світі міжнародних компаній «Великої четвірки» (Big 4), що надають аудиторські, консультаційні, податкові та юридичні послуги, для супроводу проєкту будівництва 6-го енергоблоку Слов’янської ТЕС. У тому числі:

— для супроводу процесу отримання державної гарантії України під проєкт і поліпшення фінансових показників проєкту;

— для залучення фінансування для покриття фінансових зобов’язань ПАТ «Донбасенерго» за проєктом;

— для супроводу в переговорному процесі з Банком Китаю (Bank of China).

Наразі компанією-підрядником Dongfang Electric International Corporation (м. Ченду, провінція Сичуань) проводиться оцінювання техніко-економічного обґрунтування інвестиційного проєкту у Bank of China з метою отримання фінансування під будівництво нових енергоблоків на Слов’янській ТЕС — 6 А і 6 В потужністю 330 МВт кожен.

Мета проєкту — підвищити ефективність роботи ТЕС, продовжити ресурс її використання на 40 років, спалювати низькосортне, низькокалорійне вугілля та генерувати «чисту» електроенергію відповідно до європейських екологічних стандартів.

Крім того, з будівництвом енергоблоку № 6 будуть створені нові потужності в енергодефіцитному регіоні з розвиненою інфраструктурою, а енергетична система України отримає додаткові маневрові потужності.

Реалізація проєкту сприятиме підвищенню надходжень до державного та місцевого бюджетів і державних цільових фондів. На період будівництва енергоблоку буде створено 1500 робочих місць, від початку експлуатації нових потужностей роботою додатково будуть забезпечені 340 осіб. Активізація будівельних робіт сприятиме розвитку інфраструктури м. Миколаївки Донецької області.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: