Поблизу Слов’янська поліцейські відновлюють кінологічний центр

Общество | 09:08, 22.08.2019
 Поделиться

Поделиться в

Після відновлення своєї роботи комплекс зможе приймати до 45 кінологів. Тут планується проводити учбово-тренувальні збори та змагання, вирощувати службових собак.

Кінологічний комплекс, що знаходиться у Слов’янському районі, був збудований ще 30 років тому, але з 2010 року центр виявився фактично закритим.

Наразі цей об’єкт отримує «нове життя» — за рішенням керівництва ГУНП Донецькій області тут буде діяти Кінологічний центр поліції регіону — його «північний» підрозділ. Наразі правоохоронці проводять благоустрій об’єкту та підготовку до відновлення його роботи.

На сьогоднішній день на півночі області працює група зведеного загону з десяти кінологів. Їх чотирилапі вихованці спеціалізуються на пошуках вибухівки, зброї, наркотичних засобів. Активно задіюються при перевірках автотранспорту на блокпостах.

Протягом трьох місяців практичну допомогу у відновленні кінологічного комплексу надавав Леонід Мусєвич – кінолог з багаторічним досвідом з Київщини. Окрім облаштування тренувальних майданчиків для майбутніх вихованців, він зі своїми чотирилапими вівчарками дбав про безпеку громадян під час масових заходів, брав участь у слідчих та оперативних заходах, виїжджав за повідомленнями про загрозу вибуху. Сьогодні йому на зміну приїхав його колега з Києва.

Начальник Слов’янського відділу поліції Станіслав Загурський подякував Леоніду Мусєвичу за співпрацю та відзначив, що за час плодотворної співпраці кожен отримав нові знання та навички, які стануть в нагоді під час подальшого несення служби.

Після повного відновлення центру тут на постійному чергуванні будуть знаходиться інспектори-кінологи поліції, які будуть готові у будь-який час виїхати на виявлення зброї або наркотиків та проведення пошукової роботи.

Слов’янський відділ поліції

Донецької області 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: