Покрокова інструкція протидії домашньому насильству. Поліцейські Донеччини продовжують боротьбу в умовах карантину

Общество | 16:27, 29.04.2020
 Поделиться

Поделиться в

Правоохоронці розмістили інформаційні матеріали про попередження та протидію сімейній тиранії в місцях максимально наближених до проживання людей. Володіння інформацією – перший крок до подолання агресії.

Незважаючи на те, що кількість повідомлень про вчинення домашнього насильства не збільшилося в період карантину, правоохоронці роблять акцент на профілактичні заходи.

За підтримки Міністерства внутрішніх справ, UNFP, Фонду ООН у галузі народонаселення в рамках інформаційної кампанії «Розірви коло» поліцейськими були розроблені та надруковані інформаційні плакати «Домашнє насильство: як захиститися в умовах карантину. План безпеки».

У листівках докладно роз’яснено алгоритм дії у випадку агресії з боку рідної людини. Що робити, куди звертатися (номери телефонів відповідних служб), де отримати юридичну консультацію чи психологічну допомогу, як діяти при перших проявах насильства та коли ситуація вийшла з-під «контролю».

Продукція розміщена на дошках оголошень в найбільш помітних для людей місцях: біля аптек, магазинів, які працюють в період карантину, під’їздах житлових будинків тощо.

Також нагадуємо, що Міністерством внутрішніх справ в месенджері Telegram був розроблений чат-бот «Дій проти насильства» (@police_helpbot). Програма надає повну інформацію в разі вчинення домашнього насильства, а також є можливість напряму зателефонувати на «102».

Якщо Вас принижують, застосовують фізичну силу, матеріально обмежують чи примушують до близькості без вашої згоди – Ви стали жертвою домашнього тиран. Не мовчіть! Зверніться за допомогою до поліції.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: