Поліцейські проводять фотоконкурс: «Обери обличчя поліції Слов’янська»

Культура | 18:45, 17.03.2020
 Поделиться

Поделиться в

В конкурсі беруть участь працівники Слов’янського відділу поліції. Конкурс на веб-сайтах міста та соціальній мережі стартує в рамках проекту «Приєднуйся». Мешканці регіону зможуть познайомитися з тими, хто не тільки кожен день захищає їхній спокій, а й є звичайним людьми.

Умова фотоконкурсу – це публікування фотографій учасників з короткою історією свого професійного життя та життя звичайної людини, поза службою.

Переможе той, хто набере більшу кількість голосів громадян. Найбільш рейтингове обличчя буде задіяне до профорієнтаційної роботи та виготовлення іміджевої продукції для населення.

Для того, щоб віддати свій голос за учасника, необхідно приєднатися у фейсбуці до групи Слов’янського відділу поліції. Також ви зможете проголосувати на сайті міста Слов’янська https://www.6262.com.ua.

Ім’я переможця буде оголошено після 31-го березня.

Ми кажемо: «Приєднуйся!» #joinUs_Donetskpolice 

Костянтин Колесников капітан поліції – начальник сектору реагування поліції Слов’янського відділу поліції

«Незважаючи на будь-які труднощі та загрози, безпека громадян – найголовніше».

Галина Комогорова капітан поліції – старший інспектор сектору превенції Слов’янського відділу поліції

«Служба в поліції робить із звичайних мрійників «суворих» реалістів, які не бояться думати інакше, знаходити рішення проблем та постійно розвиватися»

Юлія Прохорова старший лейтенант поліції – слідча відділення розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності слідчого відділу Слов’янського відділу поліції.

Бути слідчим — це розвивати внутрішній «детектор брехні». Те, що дуже правдоподібно виглядає або звучить, — зазвичай обман і наше завдання в цьому розібратися.

Наталія Федорова старший лейтенант поліції – інспектор кадрового забезпечення Слов’янського відділу поліції.

«Людина, яка вирішила присвятити себе службі в будь-якому силовому відомстві, повинна усвідомлювати, що відтепер вона сама собі не належить, а служить Українському народові».

Ганна Воліна старший лейтенант поліції – інспектор сектору превенції Слов’янського відділу поліції.

«Поліцейський – це «тонка лінія», яка відділяє злочинну поведінку від незлочинної».

Катерина Рудницька лейтенант поліції – дільничний офіцер поліції Слов’янського відділу поліції

«Ефективність поліції багато в чому залежить від допомоги населення і партнерства з ним. Ці відносини ми будуємо щодня, без вихідних».

Історії професійного життя конкурсантів читайте у стрічці новин та у бічному блоці — «Обери обличчя поліції Слов’янська» на нашому сайті Слов’янського відділу поліції

Слов’янський відділ поліції

Донецької області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: