Поліцейські Слов’янська нагадують про правила поведінки на воді

Общество | 16:43, 13.06.2020
 Поделиться

Поделиться в

Правоохоронці попереджають всіх відпочиваючих на водоймах міста та району про заходи безпеки під час відпочинку біля водойм. Особливо це стосується дітей.

ід час минулорічного літнього періоду на території Слов’янської оперативної зони було зафіксовано ряд нещасних випадків на водоймах, які закінчились загибеллю відпочиваючих — серед них, на жаль, були і неповнолітні. Поліція звертається до всіх громадян та нагадує про необхідність дотримуватися правил безпеки на воді.

Малолітніх дітей не можна залишати одних біля водойм, а дітям — старшокласникам слід заборонити купатися в глибоких водоймах і в місцях, не відведених для купання, без контролю дорослих.

Ні в якому разі не можна пірнати в незнайомих місцях – на дні можуть виявитися притоплені колоди, камені і корчі. Також не можна плавати в заболочених водоймах і там, де є водорості і тіна.

Не соромтеся кликати на допомогу у разі виникнення небезпеки для життя, але пам’ятайте, що ні в якому разі не можна подавати знаки хибної тривоги з пустощів і бажання розіграти товаришів.

Слов’янський відділ поліції
Донецької області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: