Поліція Донеччини формує новий склад поліцейської комісії

Новости компаний | 09:33, 14.07.2019
 Поделиться

Поделиться в

Якщо ви маєте бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет та бажаєте стати членом поліцейської комісії ГУНП в Донецькій області, до 31 липня необхідно подати заяву на адресу sektordonobl@ukr.net.

З метою забезпечення прозорого добору та просування по службі поліцейських на підставі об’єктивного оцінювання професійного рівня та особистих якостей кожного поліцейського, відповідності їх посаді, визначення перспективи службового використання в органах поліції, Головне управління Національної поліції в Донецькій області формує новий склад поліцейської комісії, оскільки відповідно до наказу ГУНП в Донецькій області від 10.08.2016 № 1242, строк повноважень попередньо затвердженої поліцейської комісії припиняється 10.08.2019 року.

Відповідно до статті 51 Закону України «Про Національну поліцію» та розділу II пункту 7 Порядку діяльності поліцейських комісій, затвердженого наказом МВС України від 25.12.2015 № 1631 до складу поліцейських комісій органів поліції входять п’ять осіб:

1) один представник, визначений Міністром внутрішніх справ України, не з числа поліцейських;

2) один представник, визначений Головою Національної поліції України;

3) один представник, визначений керівником відповідного територіального органу (закладу, установи) поліції;

4) два представники громадськості, обрані відповідною обласною радою, Верховною Радою Автономної Республіки Крим, Київською міською радою, Севастопольською міською радою з числа осіб, які мають бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет.

Якщо ви маєте бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет та виявили бажання стати членом поліцейської комісії ГУНП в Донецькій області, вам необхідно подати свою кандидатуру (заяву) до Головного управління Національної поліції в Донецькій області за адресою: м. Маріуполь, проспект Нахімова, 86 або на електрону пошту sektordonobl@ukr.net. Термін подання пропозицій для включення до складу поліцейської комісії приймаються до 31.07.2019р.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: