Поліція попереджає автовласників про вжиття заходів щодо збереження свого майна

Общество | 12:48, 7.04.2019
 Поделиться

Поделиться в

З початку року поліцейські зареєстрували шість фактів крадіжок з автомобілів. Найчастіше жертвами злодіїв ставали господарі «класики». Зловмисники викрадали магнітоли, акумулятори та інше майно.

Так, минулої доби до поліції звернувся житель Слов’янська і заявив, що з його машини викрадено акумулятор. Автомобіль був залишений власником без нагляду у дворі.

Власники тільки вранці виявляють факт вчинення злочину, що помітно ускладнює роботу співробітників поліції. У тих випадках, коли автомобілі не обладнані сигналізацією, складно встановити навіть свідків злочину. Але поліцейські проводять об’ємні слідчо-розшукові заходи, щоб встановити злочинців і повернути вкрадене майно власникам.

При зломі салону правопорушників зазвичай «цікавлять» особисті речі господарів машини: мобільні пристрої, дорогий одяг, гаманці та сумки з документами, рідше — автомагнітоли.

Власників машин в таких випадках підводить зайва самовпевненість — їм здається, що залишений під вікнами будинку транспорт надійно «захищений» від злочинних посягань, що можна «на пів-години» залишити в салоні цінне майно, а іноді — й зовсім не закривати двері. Все це часто закінчується написанням чергової заяви про крадіжку.

Співробітники поліції закликають мешканців бути пильними і рекомендують автовласникам виявити підвищену увагу до свого майна і не залишати транспортний засіб в погано освітленому або не переглядається з вікна місці. Наявність сигналізації збільшує шанси залишатися єдиним господарем автотранспорту.

Проявляйте підвищену увагу до свого майна!

 

Слов’янський відділ поліції

Донецької області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: