Президент вручив відзнаки “Місто-герой України” 13 громадам
Поділитися в
Копіювати посилання
Президент України Володимир Зеленський провів церемонію вручення державних нагород представникам місцевого самоврядування та військових адміністрацій. Відзнаки отримали особи та громади, які забезпечують функціонування населених пунктів в умовах війни.
Почесну відзнаку «Місто-герой України» було присвоєно тринадцятьом громадам. Серед них п’ять міст Донецької області: Дружківка, Костянтинівка, Краматорськ, Покровськ і Слов’янськ. Особливо відзначено Слов’янськ як ключове місто регіону, що потерпає від постійних обстрілів з початку повномасштабного вторгнення.
Крім донецьких громад, відзнаку «Місто-герой України» отримали:
- Гуляйполе та Оріхів на Запоріжжі;
- Куп’янськ на Харківщині;
- Марганець, Нікополь і Павлоград на Дніпровщині;
- Старокостянтинів на Хмельниччині;
- Тростянець і Суми на Сумщині.
Також президент вручив державні нагороди представникам органів місцевого самоврядування та військових адміністрацій за їхню роботу на користь мешканців в умовах воєнного стану.
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: