Президент вручив відзнаки “Місто-герой України” 13 громадам

Політика | 19:23, 9.04.2026
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Президент України Володимир Зеленський провів церемонію вручення державних нагород представникам місцевого самоврядування та військових адміністрацій. Відзнаки отримали особи та громади, які забезпечують функціонування населених пунктів в умовах війни.

Почесну відзнаку «Місто-герой України» було присвоєно тринадцятьом громадам. Серед них п’ять міст Донецької області: Дружківка, Костянтинівка, Краматорськ, Покровськ і Слов’янськ. Особливо відзначено Слов’янськ як ключове місто регіону, що потерпає від постійних обстрілів з початку повномасштабного вторгнення.

Крім донецьких громад, відзнаку «Місто-герой України» отримали:

  • Гуляйполе та Оріхів на Запоріжжі;
  • Куп’янськ на Харківщині;
  • Марганець, Нікополь і Павлоград на Дніпровщині;
  • Старокостянтинів на Хмельниччині;
  • Тростянець і Суми на Сумщині.

Також президент вручив державні нагороди представникам органів місцевого самоврядування та військових адміністрацій за їхню роботу на користь мешканців в умовах воєнного стану.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: