Привітання із Великоднем від міського голови

Общество | 08:35, 8.04.2018
 Поділитися

Поділитися в

Разом із весняним воскресінням природи знову прийшло світле свято нашого земного життя – Великдень, яке увесь християнський світ радо відмічає як день утвердження буття, віри й надії!

“Христос воскрес!” – “Воістину воскрес!” – радіє Земля в цей день, набираючи сили для свого розквіту, дзвенять над нею радісні дзвони і ми щиро бажаємо одне одному миру, любові, добра.
Тож сердечно вітаю Вас із Великоднем!

Нехай світле Христове Воскресіння наповнить наші душі радісними почуттями та новими сподіваннями, оселі – благополуччям і затишком, сім’ї – коханням, щастям, злагодою!

А духовне поріднення згуртує й додасть мудрості, сили і наснаги аби ми відчули себе великою єдиною родиною і доклали спільних зусиль задля розбудови нашої громади та держави.

Міцного Вам здоров’я, святкового настрою, добра й достатку, Божого благословення в усіх добрих справах, помислах і починаннях!

 З повагою,

Миколаївський міський голова  

Олена Цикунова 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: